Ren energi. Rent Vann.

Vi som jobber i Malmberg i Norge er erfarne vannbehandlingsspesialister. Malmberg Norge er en del av MalmbergGruppen, en svensk miljøteknologigruppe hvor fokus er løsninger innen vannbehandling, biogass, geo-energi og brønnboring for kommuner og industri.

En femte generasjons familiebedrift med over 150 års erfaring som har gjort oss til markedsleder på våre kompetanseområder og med et sterkt fokus på bærekraft og miljø.

Kom i kontakt med oss:

Marius Frosthammer

marius.frosthammer@malmberg.se

+47 993 99 589

Iver Bakkeli

Iver.bakkeli@malmberg.se

+47 4147 4032

Bjørn Strysse

Bjorn.strysse@malmberg.se

+47 9051 0757

 

Jan Henrik Knudsen

Jan.henrik.knudsen@malmberg.se

+47 9004 1999

 

Lars Buer

Lars.buer@malmberg.se

+47 9153 1540

 

Sofia Knudsen

Sofia.knudsen@malmberg.se

+ 47 9117 6144